• Detail firmy

Dřevokonstrukce - M.I.T., s.r.o

Základní popis

Rodinné montované stavby na klíč včetně dřevostaveb s vlastní výrobou krovů, vazníků a klasických dřevěných prvků. Prodej peletek.

Adresa

Hlávkov 56
588 41 Vyskytná nad Jihlavou

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63471698
DIČ:  CZ63471698

Výrobky, činnosti

Dřevostavby

Kontaktní údaje

Telefon: 567 215 351
Mobil: 602 756 344
Fax: 567 211 118
E-mail: drevokonstrukce@drevostavbyjihlava.cz
WWW: WWW.DREVOSTAVBYJIHLAVA.CZ

Kontaktní osoba

Pavel Míča - Majitel

E-mail: drevokonstrukce@drevostavbyjihlava.cz

Ivana Bastrová

E-mail: drevokonstrukce@drevostavbyjihlava.cz
Další firmy v oboru

COUNCIL Český Krumlov s.r.o.

Firma Dřevostavby COUNCIL se specializuje na výstavbu energeticky úsporných přízemních dřevostaveb s difuzně otevřenou nebo uzavřenou konstrukcí. Realizujeme dřevostavby v různém stupni rozestavěnosti, na klíč, ale zároveň poskytujeme službu dřevostavby svépomocí. Nabízíme kvalitní práci a nadstandardní komunikaci s klientem.

Pavel Böhm - Truhlářství

Hlavním zaměřením naší firmy je výroba profilových lišt. Dále vyrábíme rustikální doplňky na nábytek, rustikální ozdoby, prvky a řezby na okna i dveře, včetně atypických dřevěných dílů dle návrhu zákazníka. Součástí výrobního programu jsou rovněž židle z masivu na zakázku. Pracujeme s běžným dřevem, ale i s exotickými dřevinami. Zboží Vám dle dohody dopravíme na místo určení.

Martin Jirků

Zabýváme se zámečnickou a kovářskou výrobou. Vyrábíme ploty, brány, mříže, zábradlí, krbové nářadí, kované bytové doplňky. Zaměřujeme se na umělecké kovářství. Výrobu realizujeme na zakázku - vyrobíme téměř vše, dle Vašich přání a požadavků. Neváhejte se na nás obrátit!