• Detail firmy

AGRICOS s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se rostlinnou výrobou. Nabízíme ozimou řepku, pšenici i ječmen včetně slunečnic, kukuřice, ovsu či pelušky.

Adresa

Domažlická 107
333 01 Stod

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49192698

Výrobky, činnosti

Rostlinné oleje a tuky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 901 616
Fax: +420 377 901 234

Kontaktní osoba

Ing . Petr Novák - Jednatel

ing. Tomáš Hruška - Jednatel

Luboš Prokop - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

Obchody Milota s.r.o.

Specializujeme se na přímý dovoz a prodej léčivých bylin, superpotravin a přírodních doplňků stravy. Dovážíme zelené doplňky stravy, léčivé byliny a rostliny, léčivá semínka a oleje, peruánské byliny a kapsle, přírodní rostlinné silice, včelí pyl, plody rakytníku, relaxační ušní svíce, polštáře s pohankovými slupkami, lněné výlisky, lněný olej panenský, Bio zelená mladá pšenice a mnoho dalšího.

EMDrinks

Zabýváme se velkoobchodním prodejem alkoholických i nealkoholických nápojů. Prodáváme rovněž exklusivní pastilky, extra virgin olivový olej a přírodní sirupy. Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky.