• Detail firmy

STRATUS s.r.o.

Základní popis

Návrhujeme, vyrábíme a montujeme - regálové systémy, paletové a policové regály, posuvné regály, skladové nádoby, přepravky, kontejnery, manipulační techniku, pracovní stoly, židle, žebříky, lešení.

Adresa

Masná 34
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63475928
DIČ:  289-63475928

Výrobky, činnosti

Skladové systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 211 900
Telefon: +420 548 215 146
Fax: +420 548 121 122
E-mail: stratus@stratus-bohemia.cz
WWW: www.stratus-bohemia.cz

Kontaktní osoba

Jana Červinková - Jednatel

Ing. Jiří Červinka - Jednatel

Další firmy v oboru

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.