• Detail firmy

BOHEMIA TOOLS CENTRE s. r. o.

Základní popis

servis nářadí elektrické ruční

Adresa

Oldřichova 36/859
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63076390
DIČ:  CZ63076390

Výrobky, činnosti

Servis nářadí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 937 522
Mobil: +420 602 345 790
Fax: +420 224 937 377
E-mail: metabo@bohemiatools.cz
E-mail: obchod@bohemiatools.cz
WWW: www.bohemiatools.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.

ELCHEMCo, spol. s r.o.

Dodáváme materiály určené pro elektroniku, elektrotechniku, modeláře, kutily, výtvarníky a další. Zaměřujeme se na zalévací hmoty pro elektroniku, silikonové kaučuky Dow Corning, Elantas Camattini, Zhermack, Momentive. Materiály pro měkké pájení a další. Součástí našeho sortimentu jsou také čiré zalévací hmoty, lubrikanty, maziva, speciální kapaliny pro obrábění Boelube, vazelíny Orelube a další.

Jaroslav Horák

Dodáváme vybavení pro autoservisy a pneuservisy. Nabízíme široký sortiment zvedáků (heverů), vyvažovaček, zouvaček, rovnaček, utahovaček, kompresorů, nářadí a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž servis a revize veškerého vybavení autoservisů.