• Detail firmy

CREO - POKORNÝ

Základní popis

výroba školního a kancelařského nábytku,dětských pokojů, obyvakových a šatních stěn, vestavných skříní, kuchyní, zahradních pergol i zahradních domků.

Adresa

Bohuňov 13
591 02 Žďár nad Sázavou

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15257592
DIČ:  CZ15257592

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Kontaktní údaje

Fax: 566 626 134
E-mail: info@creo.cz
WWW: www.creo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Pokorny - Generální ředitel

Telefon: 608 160 361
E-mail: creo.pokorny@seznam.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství Hejda

Naše truhlářství má dlouholetou tradici. Zaměřujeme se na výrobu klasického i atypického nábytku na zakázku. Výrobní program firmy zahrnuje okna, dveře, kuchyně, obývací pokoje, ložnice, dětské a studentské pokoje, předsíně, ale i jiný sortiment. Vyrábíme z masivu a dýhy, nabízíme rovněž nábytek v kombinaci dřevo + kov.

Truhlářství U Mlejna

Zabýváme se výrobou dřevěného nábytku na zakázku. Nabízíme zhotovení vestavěných skříní, postelí, dveří vč. obložek, kuchyní, schodišť, kancelářského nábytku a dalších dřevěných výrobků.

Miroslav Šimek

Zakázkové truhlářství Vysočina a jižní Čechy. Vyrábíme nábytek, kuchyňské linky, interiérové dveře či schodiště na míru. Výrobu zajišťujeme převážně ručně, a to v klasickém, rustikálním i moderním provedení, používáme pouze kvalitní materiály. Objednejte si u nás realizaci kuchyně nebo interiéru a připojte se k našim spokojeným zákazníkům. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.