• Detail firmy

EVIS, s r.o.

Základní popis

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou z nerezy, hliníku, ocele a kovaných polotovarů. Vyrábíme křídlové i posuvné brány a vrata včetně pohonů. Vyrábíme zábradlí, schodiště, stříšky nad dveře a balkony, skleníky, regály i kovový a školní nábytek.

Adresa

Bubeníčkova 752/3
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47915749

Výrobky, činnosti

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou z nerezy, hliní

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 245 166
E-mail: marterer.m@seznam.cz
E-mail: missi@volny.cz

Kontaktní osoba

Michal Ing.Marterer - Jednatel

Mobil: 777 712 924
Další firmy v oboru

Karel Boček - zámečnictví, pasířství

Zabýváme se zámečnickou výrobou a pasířstvím. Vyrábíme zábradlí, schodiště, litinové podstavce, interiérové prvky apod. Provádíme svařování a v kooperaci povrchové úpravy. Nabízíme sériovou výrobu.

Rostislav Luža - Zámečnictví

Služby firmám formou výroby polotovarů i kompletních celků. Specializujeme se na CNC obrábění a CNC zpracování plechů, svařování dílů, navařování šroubů a matic, závitování a zahlubování otvorů. Provádíme kompletaci zakázek.

GAVEB, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oboru zámečnictví a kovoobrábění, většinou však pracujeme na zakázku. Od počátku založení společnosti jsme hodně postoupili a na žádosti zákazníků jsme služby rozšířili. Vyrobíme pro Vás schodiště, zábradlí, klece, bezpečnostní hrazení, billboardy a mnoho dalších výrobků. Pro delší trvanlivost výrobků provádíme také povrchové úpravy.