• Detail firmy

EVIS, s r.o.

Základní popis

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou z nerezy, hliníku, ocele a kovaných polotovarů. Vyrábíme křídlové i posuvné brány a vrata včetně pohonů. Vyrábíme zábradlí, schodiště, stříšky nad dveře a balkony, skleníky, regály i kovový a školní nábytek.

Adresa

Bubeníčkova 752/3
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47915749

Výrobky, činnosti

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou z nerezy, hliní

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 245 166
E-mail: marterer.m@seznam.cz
E-mail: missi@volny.cz

Kontaktní osoba

Michal Ing.Marterer - Jednatel

Mobil: 777 712 924
Další firmy v oboru

LTU servis s.r.o.

Hlavní produkt naší společnosti je kovovýroba, svařování, obrábění, pálení výpalků, dělení hutního materiálu. Vyrábíme ocelové svařence do 10 tun.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

LIKAL, s.r.o. - poplastování

Zabýváme se povrchovou úpravou kovů poplastováním. Upravujeme zejména kluzné trny a kotevní tyče pro komunikaci, čímž se tyto prvky stávají odolnými proti korozi. Dále nabízíme povrchovou úpravu zemních a horninových kotev, pilotů, pilířů v oblasti styku se zeminou, tepelných přechodů, říms, chodníku, mostů, protihlukových clon, odvodňovacích žlabů a dalších prvků.