• Detail firmy

MARIENPRINT s.r.o.

Základní popis

Tiskárna a reklamní studio Nabízíme kompletní zpracování od grafického návrhu až po knihařské zpracování (i výsek , laminace...) Neomezujte se možnostmi svého tisku!

Adresa

Zámecká 183
348 15 Planá u Mariánských Lázní

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47716355
DIČ:  CZ47716355
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  7
Roční obrat:  7000000

Výrobky, činnosti

Ofsetové tiskárny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 374 794 964
Mobil: +420 605 292 616
E-mail: k-print@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Kňourek - Majitel, Jednatel

Telefon: 605 292 616
E-mail: k-print@tiscali.cz
Další firmy v oboru

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

CENTRUM SERVIS s.r.o.

Obchodní firma pro sítotisk a tampoprintový tisk, která se zabývá prodejem barev pro sítotisk, tampoprintovú tisk, textilní a digitální tisk. Zajišťujeme výrobu sítotiskových šablon, organizujeme školení a semináře v oblasti sítotisku, tampotlače, chemie a potřebné techniky. Nabízíme servis a profesionální poradenství a také realizujeme prodej tiskařské techniky a zařízení.

ELECTRON, spol. s r.o.

Naše společnost je dodavatelem technologií a materiálů pro signmaking, gravírování a velkoplošný tisk. Nabízíme řezací plotry, solventní tiskárny, textilní tiskárny, sublimační lisy, sublimační tiskárny, laserové řezací a značkovací systémy, velkoplošné gravírky a 3D gravírky.