• Detail firmy

P.A.F. Praha s.r.o.

Základní popis

Jsme společnost zastupující firmu Handtmann v ČR. Nabízíme 5-ti osá obráběcí centra pro obrábění veškerých druhů materiálů. Dodávky pětiosých obráběcích center pro veškeré druhy materiálů. Prodej vybavení pro potravinářský průmysl.

Adresa

Libušská 313
140 50 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48040215
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Analýzy cenných papírů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 323 351
Fax: +420 241 445 055
E-mail: info@pafpraha.cz
WWW: www.pafpraha.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Hušek - Jednatel

Vladimír Partl - Jednatel

Další firmy v oboru

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

K & V spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním daňové evidence a kompletním vedením účetnictví. Nabízíme zpracování všech druhů daní, pravidelné zpracování mezd, oceňování podniků, znalecké posudky, zprostředkování účetního auditu či služby v oblasti personalistiky.

COPLAN Projekt s.r.o.

Zaměřujeme se na projekční a inženýrskou činnost ve výstavbě. Realizujeme projektování sportovních budov, dopravních staveb, průmyslových staveb, dopravní infrastruktury, administrativních budov, polyfunkčních staveb apod. Poskytujeme komplexní služby technického dozoru investora. Pro lepší zobrazení a optimalizaci navrženého objektu projektujeme v systému BIM.