• Detail firmy

ONTARIO DIE INTERNATIONAL (CZ) s.r.o.

Základní popis

Výroba vysekávacích nožů, především pro automobilový, obuvnický a textilní průmysl, ale i jiná odvětví,jako galanterie, kožešnictví a podobně.

Adresa

Fibichova 984
674 01 Borovina

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40994902
DIČ:  CZ40994902
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  30
Roční obrat:  30000000

Výrobky, činnosti

Průmyslové nože

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 901 686
Fax: +420 577 901 079
E-mail: pteply@ontariodie.com
E-mail: fprusa@ontariodie.com
WWW: www.ontariodie.com

Kontaktní osoba

Ing. František Průša - Jednatel

Mobil: +420 604 277 278
E-mail: fprusa@ontariodie.com

Ing. Petr Teplý

Juan Carlos Vazquez Mora - Jednatel

Další firmy v oboru

EXTE SPOJ s.r.o.

Zabýváme se prodejem nářadí, spojovacího materiálu, kotevní techniky, tesařského kování, brusiva, stavební a průmyslové chemie, hutního materiálu, ochranných pomůcek a dalšího zboží. Nabízíme nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavebnictví. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis zn. POWERPLUS.

LUME Servis - Nářadí na čelní nakladače

Specializujeme se na prodej pracovního nářadí pro čelní nakladače. V našem sortimentu naleznete různé varianty lopat i multilopaty. Dále se jedná převážně o kráječ siláže, kleště na kulaté balíky, vidle, také vidle na balíky, paletizační a drapákové vidle, stohovací zařízení, přidržovací rameno, hrot na balíky, hák na vaky, křížový nosič a protizávaží.

LUME Servis - Stroje pro zemědělství

Nabízíme stroje pro zemědělství. Prodáváme nové i použité zemědělské stroje, náhradní díly pro zemědělskou techniku a různé příslušenství - elektrodíly, pohony, sítě, motouzy, fólie, konzervanty, pytle, dílenské nářadí, potřeby pro chov zvířat a další. Dále provádíme záruční a pozáruční servis strojů a montáž čelních nakladačů.