• Detail firmy

EXTRACHO s.r.o.

Základní popis

firma, která prodává systémy kamenných koberců ESTRAZZO společně se švýcarskou firmou ESTRAHIT AG. Ve Švýcarsku vyškolení český řemeslníci zaručují optimální aplikaci na vodorovné i svislé plochy.

Adresa

Knovíz 7
274 01 Knovíz

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61054275
DIČ:  CZ61054275
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Velkoobchod podlahových krytin

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 310 649
Mobil: +420 775 610 542
E-mail: extracho@extracho.cz
WWW: www.extracho.cz

Kontaktní osoba

ing.arch. Helen Ursula Loritz - Jednatel

Další firmy v oboru

Martin Štraub

Naše společnost realizuje pokládky PVC, koberců, vinylových a plovoucích podlah. Dále se věnujeme stínící technice. Prodáváme a montujeme exteriérové i interiérové žaluzie a rolety, plisé, markýzy či sítě proti hmyzu. Nabízíme rovněž stínění střešních oken. Součástí poskytovaných služeb jsou malířské a lakýrnické práce. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní, garantujeme Vám 100% spokojenost!

Miloslav Pešan

Podlahářské práce Mělník. Specializuji se na pokládku dřevěných i plovoucích podlah, PVC, vinylu, marmolea a zátěžových koberců. Podlahářské práce provádím komplexně, od úpravy podkladu, až po položení nové podlahy, zajišťuji rovněž renovace podlah. S výběrem podlahy Vám rád poradím. Neváhejte mě kontaktovat!

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.