• Detail firmy

MOSTOSTAL ZABRZE - HOLDING S.A., organizační složka

Základní popis

Výroba a montáže ocelových konstrukcí, opravy a rekonstrukce, generální provádění staveb, výstavba průmyslových objektů na klíč.

Adresa

Pod Břehem 796
739 65 Třinec - Staré Město

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61386537
DIČ:  CZ61386537

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 532 599
E-mail: mostostal@trz.cz
WWW: mostostal.zabrze.pl

Kontaktní osoba

Mgr. Ing. Stanisław Stawowy - Jednatel

Mobil: +420 723 613 794

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

JAPSTAV MORAVA s.r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, komunikací, chodníků, ČOV, septiků, čerpacích jímek. Nabízíme autodopravu - odvoz stavebních materiálů.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.