• Detail firmy

METAL - PRODUKT s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme spojovací materiál. Nabízíme šrouby, vratové, pluhové, šestihranné, zápustné do dřeva, kovu, pevnostní, výkresové šrouby.

Adresa

K Silu 1154
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18310885
DIČ:  CZ18310885
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Šrouby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 326 987
E-mail: metal.produkt@tiscali.cz
WWW: www.sroubarnamp.cz

Kontaktní osoba

Robert Piwko - Jednatel

Jaromír Piwko - Jednatel

Telefon: +420 565 326 986
Další firmy v oboru

EXTE SPOJ s.r.o.

Zabýváme se prodejem nářadí, spojovacího materiálu, kotevní techniky, tesařského kování, brusiva, stavební a průmyslové chemie, hutního materiálu, ochranných pomůcek a dalšího zboží. Nabízíme nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavebnictví. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis zn. POWERPLUS.

FERRUM s.r.o.

Zabýváme se prodejem hutních materiálů, výrobou ocelových roštů a schodnic, zámečnickou výrobou, ekologickou likvidací autovraků, kovošrotem. Prodáváme náhradní díly z autovraků. Zajišťujeme výrobu na ohraňovacím lisu, pálení laserem a plazmou, ohýbání profilů, armování betonářské oceli, pivních setů. Realizujeme autodopravu a práce autojeřábem a přívěsnou pracovní plošinou.

OKENTĚS Slovakia, s.r.o.

Zajišťujeme pro slovenský trh dodávky těsnících prvků od 14 zahraničních renomovaných výrobců pro výrobce oken, dveří a řemeslná obchody. Vyžádejte si zdarma kompletní nabídku - katalog nebo nás navštivte v našich pobočkách.