• Detail firmy

ROLLO s. r. o.

Základní popis

Firma ROLLO s.r.o. vyrábí garážová vrata, rolety, ploty, venkovní žaluzie a vjezdové brány. Jsme ryze českou společností a filozofií naší práce je vyrobit a dodat kvalitní a spolehlivý výrobek za skvělou cenu.

Adresa

17. Listopadu 51
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25504398
DIČ:  CZ25504398
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  12

Výrobky, činnosti

Žaluzie, venkovní rolety

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 602 905
Mobil: +420 602 778 731
Fax: +420 323 602 905
E-mail: rollosro@iol.cz
WWW: www.rollo.cz

Kontaktní osoba

Anton Chocholášek - Jednatel

Další firmy v oboru

Družstvo truhlářů v Praze - Karlíně

Specializujeme se na truhlářskou zakázkovou výrobu. Zhotovujeme kuchyně na zakázku, vestavěné skříně, nábytek na zakázku, dřevěná schodiště, klasické i atypické vchodové a interiérové dveře, zahradní dřevostavby, kancelářský nábytek, nábytek pro hotely a prodejny, výroba zábradlí a mnoho dalšího.

L.SKR s.r.o.

Zabýváme se výrobou zahradních branek a bran značky SAVAN. Vyrábíme posuvné a průmyslové křídlové brány, garážová vrata nebo kované oplocení. Součástí naší nabídky je kompletní sortiment příslušenství a doplňků. Zajišťujeme montáže, instalace a odborné poradenství. Jsme schopni realizovat i atypickou výrobu dle Vašich návrhů.

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.