• Detail firmy

S - THERMA Olomouc

Základní popis

Provádíme projektovou dokumentaci zaměřenou na tepelně technickou a energetickou činnost ve stavebnictví či na pozemní stavby.

Adresa

Jihoslovanská 21
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46613293
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Zateplování fasád

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 417 344
Telefon: +420 585 417 188
Mobil: +420 777 580 224
E-mail: svoboda@volny.cz
E-mail: mstankus@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miloslav Stankuš - Jednatel

Ing. Pavel Svoboda - Jednatel

Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.