• Detail firmy

CHW Group, spol. s r.o.

Základní popis

Dodavatelské a servisní služby v oboru IT,servis PC techniky, správa sítě, implementace IS, Značkový servis IBM, HP, Intel, Lexmark, Lenovo.Elektro revize, držitel certifikátu ČSN EN ISO 9001:2000, poradenství v oboru IT.

Adresa

Rodopská 3152/2
143 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25080091
  • Služby

Výrobky, činnosti

Expresní servis počítačů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 723 749
E-mail: Lukas.Rac@chwgroup.cz
E-mail: chw.group@telecom.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Rác - Manažer projektu

Telefon: +420 777 845 353
E-mail: Lukas.Rac@chwgroup.cz

Ing. Emanuel Piekný - Jednatel

Ing. Jiří Wieczorek - Jednatel

Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.