• Detail firmy

PROFI (KAREL OTRUBA)

Základní popis

Prodej a servis STIHL, Viking a Fiskars. Nabízíme benzínové a elektrické řetězové pily, křovinořezy, postřikovače, plotostřihy, rozbrušovačky, tlakové vodní čističe, elektrické a motorové sekačky, vysavače, vyžínače, náhradní díly.

Adresa

Tyršovo nám. 346
798 03 Plumlov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44052880
DIČ:  CZ460221485
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nářadí

značky Stihl, Fiskars

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 393 425
E-mail: profi.otruba@seznam.cz
WWW: www.karel-otruba-profi-prodej-a-servis-motor.firmy.cz/

Kontaktní osoba

Karel Otruba - Majitel

Mobil: +420 728 708 825
E-mail: profi.otruba@seznam.cz
Další firmy v oboru

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

M & V, spol. s r.o.

Velkoobchod nářadím, nástroji a stroji.

CRYOS s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na montáž a opravy chladících a mrazících zařízení. Zajišťujeme dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladniček, mrazniček, a to jak pro domácnosti, tak i pro restaurace, obchody, zdravotnická zařízení apod. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize úniku chladících zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.