• Detail firmy

FinArt s.r.o.

Adresa

Riegrova 373
252 19 Rudná

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47537787

Výrobky, činnosti

Leasing

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 374 348
Telefon: +420 233 372 361
Fax: +420 233 373 375
WWW: www.finart.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Anděl - Jednatel

Ing. Martin Anděl - Jednatel

Ing. Oldřich Anděl - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.

ARCHER SHERIDAN, s.r.o.

Jsme specialistou na poskytování operativního leasingu včetně široké škály dobrovodných služeb spojených s provozem vozových parků. Nabízíme vysokou kvalitu služeb poskytovaných týmem profesionálů na základě individuálních potřeb našich zákazníků.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz