• Detail firmy

RÖSLER PRAHA spol. s r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej kuchyňských potřeb.Internetový prodej kuchyňských potřeb a vybavení. Nabízíme krájecí desky, termosky, hmoždíře, struhadla

Adresa

Elišky Junkové 1394/8
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  17048257

Výrobky, činnosti

Velkoobchodní prodej kuchyňských potřeb.

Velkoobchodní prodej kuchyňských potřeb.

Kontaktní údaje

Telefon: 267 188 011
E-mail: obchod@rosler.cz
WWW: www.rosler.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Gavlas - Jednatel

Telefon: +420 267 188 013
Další firmy v oboru

VIN Design s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej nábytku do restaurací, kaváren, jídelen, hotelů, kanceláří, konfečních místností, čekáren nebo i do domácností. Nabízíme široký sortiment kvalitního nábytku od prověřených výrobců.

BUDKA s.r.o.

Nabízíme služby dodávky, montáže a servisu chladicí, mrazící a klimatizační techniky včetně dodání veškerých náhradních dílů a komponentů. Dodáváme prvotřídní technologie pro chladírny a mrazírny, expanzní ventily, rozvody pro freonové systémy a nejrůznější náhradní díly. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

TeS, spol. s r. o. Chotěboř

Zabýváme se dodávkou vybavení pro gastroprovozy na klíč. Nabízíme stolní varné spotřebiče, konvektomaty, varnou techniku, vybavení pro výrobu pizzy, výčepní a barové zařízení, chladící a mrazící techniku, nářezové stroje, kráječe, mixéry, mlýnky, krouhače a škrabky na zeleninu, výrobníky čaje a kávy, myčky nádobí a samozřejmě i nerezový nábytek.