• Detail firmy

S+C ALFANAMETAL k.s., koncern

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme hutní materiál.

Adresa

Tršice č. 126
783 57 Tršice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25372106
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  50

Výrobky, činnosti

Slitiny ušlechtilých kovů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 957 428
Mobil: +420 603 801 953
Fax: +420 585 957 430
E-mail: alfa@alfanametal.cz
WWW: www.alfanametal.cz

Kontaktní osoba

Ing. Libor Zemánek - Jednatel

Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

FOCAM spol. s r.o.

Naše společnost se 40-ti letou slévárenskou tradicí se zabývá výrobou odlitků, jako jsou prototypy, náběhy výrob či náhradní díly. Odlitky převážně z tvárných, vermikulárních a legovaných litin a ocelí vyrábíme v malých i středních sériích. Náš výrobní program zahrnuje rovněž odlitky ze slitin Al a Cu do pískových forem a kokil.

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.