• Detail firmy

MOULDPRO s.r.o.

Základní popis

Návrhy a výroba vstřikovacích forem. Formy CAD/CAM: pro gumárenský, plastikářský, obuvnický a automobilový průmysl, 3D modelování.

Adresa

Tř. T. Bati 383
760 05 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49973517
DIČ:  303-49973517
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

CAD/CIM servis, poradenství, výroba a prodej

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 102 174
Fax: +420 577 214 702
E-mail: mouldpro@vln.cz
Další firmy v oboru

CZ FERRO-STEEL, spol. s r.o.

Zabýváme se velkoprodejem hutního materiálu - ocelové svařované přesné trubky kalibrované a tažené, bezešvé trubky, uzavřené profily různých průřezů v provedení svařovaném a taženém, tažená ocel, ocel válcovaná za studena a za tepla ve svitcích nebo v tabulích.

ROSTRA s.r.o.

Konstrukce a výroba nástrojů pro lisování plechových dílů, konstrukce a výroba přípravků, nářadí, jednoúčelových strojů a jejich částí, konstrukce a výroba vstřikovacích forem na plasty, hliník a jeho slitiny.

AP nástrojárna, s.r.o.

Naše nástrojárna zajišťuje kusovou i sériovou výrobu forem na lisování vulkanizační pryže pro měřící, regulační, čerpací a dávkovací techniku, určenou především pro automobilový a strojírenský, ale i gumárenský, papírenský, chemický a potravinářský průmysl. Součástí výroby je rovněž konstrukce forem. Provádíme CNC i konvenční frézování kovů, soustružení, broušení na plocho a povrchové úpravy kovů.