• Detail firmy

IMPRA spol. s r.o.

Základní popis

Velkoobchod nabízející ploché sklo a komponenty na izolační skla. Dodávka strojů a nástrojů pro opracování plochého skla.

Adresa

Reinerova 21
163 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45315779
DIČ:  CZ45315779
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Strojní zařízení

Manipulace a transport skla Broušení, fazetování a vrtání Stroje pro výrobu izolačních skel Řezací stoly a linky CNC centra Pískovací stroje Pece pro fusing skla Kalící pece Sítotiskové stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 301 503
Mobil: +420 602 310 137
Fax: +420 235 301 503
E-mail: info@impra.cz
WWW: www.impra.cz

Kontaktní osoba

Vratislav Podroužek

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

D & D INTERNATIONAL s.r.o.

Naše účetní kancelář se zaměřuje na kompletní zpracování účetních dokladů a veškerých daňových přiznání. Nabízíme kompletní zpracování mezd, roční účetní závěrky, personální agendy, účetních sestav apod. Vypracujeme návrh daňové optimalizace přímo Vám na míru. Zajistíme i rekonstrukce účetní agendy.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

Alice Maděrová

Hlavní činností firmy je stavební zámečnictví. Kromě ocelových konstrukcí, výtahových šachet, mříží, schodišť a dalších stavebních prvků provádíme také zakázkové zámečnické práce na zakázku, svařujeme i dělíme materiály.