• Detail firmy

Ing. Marcel Hanzl - HANOKA

Základní popis

Garážové systémy, Automatické dveře

Adresa

Vrapická 32
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13775774

Výrobky, činnosti

Brány

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 285 466
Telefon: +420 312 285 548
E-mail: hanoka@hanoka.cz
WWW: www.hanoka.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marcel Hanzl

Marcel Hanzl - Jednatel

Mobil: 602 291 464
Další firmy v oboru

Petr Tóth

Specializací firmy jsou zámečnické práce. Navrhujeme, montujeme a dodáváme ocelové konstrukce. Vyrábíme vrata, brány, ploty, schodiště, zábradlí, realizujeme zastřešení. Provádíme NC pálení plazmou. Více informací o poskytovaných službách a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.

L.SKR s.r.o.

Zabýváme se výrobou zahradních branek a bran značky SAVAN. Vyrábíme posuvné a průmyslové křídlové brány, garážová vrata nebo kované oplocení. Součástí naší nabídky je kompletní sortiment příslušenství a doplňků. Zajišťujeme montáže, instalace a odborné poradenství. Jsme schopni realizovat i atypickou výrobu dle Vašich návrhů.