• Detail firmy

AGENTURA TIS s.r.o.

Základní popis

Vzdělávání, rekvalifikace a prohlubování kvalifikace správců konkursních podstat, likvidátorů a dražebníků. Nabídka poradenských služeb.

Adresa

Sudoměřská 1293/32
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63073625
DIČ:  CZ63073625
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Organizace vzdělávacích akcí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 723 725
E-mail: tis@mbox.vol.cz
WWW: www.agentura-tis.cz
Další firmy v oboru

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

STANISLAV BARTOŇ

Nabízím služby týkající se oceňování vozidel, včetně historických. Dále ocenění například movitého majetku, strojů a strojírenských technologií. Analýzy dopravních nehod včetně ADR. Znalecké posudky v ekonomice, strojírenství a dopravě.