• Detail firmy

TEPLOTECHNA DIS s.r.o.

Základní popis

Dodáváme vyzdívky tepelně technických zařízení: cementáren, vápenek, vyzdívek elektrárenských kotlů, chemických a cihlářských pecí. Provádění vysoušení a temperování průmyslových pecí, posuzovaní stavu žáruvzdorných vyzdívek.

Adresa

tř. Svobody 956/31
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25397338
DIČ:  CZ25397338

Výrobky, činnosti

Žáruvzdorné vyzdívky

pro průmysl. pece, kotle, chemické zařízení a jiné

Kontaktní údaje

Telefon: +420 587 420 254
Mobil: +420 602 752 449
E-mail: tepldis@iol.cz
WWW: www.tepldis.hyperlink.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Janisch - Jednatel

Další firmy v oboru

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.

JK OKNA - STAVITELSTVÍ s.r.o.

Věnujeme se zateplování fasád, nabízíme fasádní systémy, fasádní barvy a potěry. Jsme zařazeni v programu "Zelená úsporám". Dále zajišťujeme výrobu oken a parapetů na zakázku, dodáváme interiérové a vchodové dveře či garážová sekční vrata. Kompletní nabídku našich produktů naleznete na webových stránkách firmy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.