• Detail firmy

Eduard Kohout

Základní popis

prodej autodílů a originálních náhradních dílů, tažných zařízení, střešních nosičů, autodoplňků a autokosmetiky, prodej motodílů Simson, Babeta, Pionýr, motobaterií 6 a 12V klasické a gelové, motocyklové penu a duše, půjčujeme střešní boxy

Adresa

Vězeňská 187
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13478869

Výrobky, činnosti

Náhradní díly pro automobily

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 521 965
Fax: +420 487 521 965
E-mail: eduard.kohout@seznam.cz
WWW: www.automotosport-kohout.cz

Kontaktní osoba

Eduard Kohout - Majitel

Telefon: 487 521 965
E-mail: eduard.kohout@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Autoservis Božek

Zajišťujeme servis osobních automobilů všech značek do 3,5 tun, přípravu na STK, opravy disků, vyvažování kol a další služby autoservisu. Montujeme tažní zařízení a sklopné zařízení VAPOS. Prodáváme baterie a provádíme jejich údržbu. Věnujeme se rovněž opravám veteránů.

AR Alternatory Rozruszniki s.c. Łukasz Gralicki Krzysztof Szoć

Firemní AR Alternátory Předkrmy sc spolupracuje s mnoha velkoobchody, autoservisů, dílen a dopravních společností a stavebnictví. Máme součástky pro malé automobily nebo velké budovy. Kromě toho naše kancelář je workshop, kde si můžete diagnostikovat nebo opravit v nejbližší době alternátorů a startérů.

Zdeněk Frank

Zabýváme se prodejem, revizí a servisem elektromotorů, čerpadel, frekvenčních měničů a převodovek. Provádíme opravy čerpadel a motorů, diagnostiku ložisek a revize plynových zařízení. Působíme v Praze.