• Detail firmy

Zdeněk Větrovský - AGENTURA D. T. O.

Základní popis

Nabízím služby znalce v oborech patentů a vynálezů či ekonomiky. Zaměřuji se na oceňování průmyslových vzorů a práv, know how i ochranných známek.

Adresa

Sokola Tůmy 1
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48439231
DIČ:  319-430128119
Rok založení:  1991
Roční obrat:  750000

Výrobky, činnosti

Zprostředkování hypoték a úvěrů pro občany

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 839 292
Telefon: +420 596 627 090

Kontaktní osoba

Větrovský

Další firmy v oboru

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

AP Sinfera s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku hutního materiálu, především svitkových plechů válcovaných za tepla a tlustých kvarto plechů v jakostech S235 a S355. Okrajově dodáváme profilovou ocel I, U, IPE, HEA, HEB, v tyčích a kulatiny. Nabízíme profesionální poradenství v hutnickém průmyslu.