• Detail firmy

Šumavaplan spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme projekční a inženýrskou činnost v oblasti pozemního stavitelství. Specializujeme se na rodinné a rekreační domky nebo bytové domy.

Adresa

Krátká 98/III.
342 01 Sušice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49787454
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  14

Výrobky, činnosti

Projekční a inženýrská činnost v oboru tepelné energetiky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 520 402
Fax: +420 376 528 788
E-mail: atelier@sumavaplan.cz
WWW: www.sumavaplan.cz

Kontaktní osoba

ing.arch. Pavel Lejsek - Jednatel

Mobil: +420 602 256 634
Další firmy v oboru

PLANSTAV a.s.

Zabýváme se projektováním bytové výstavby, nástaveb, vestaveb a novostaveb bytových domů, rekonstrukcí objektů, rodinných domů, ubytoven, zdravotních středisek, školských zařízení i výrobních hal, zateplení panelových domů. Zajistíme podklady pro program "Zelená úsporám". Součástí poskytovaných služeb je i poradenství. Nabízíme komunikaci se státní správou, podání žádostí na stavební úřad apod.

SILNIČNÍ INŽENÝRSKÁ SPOLEČNOST, s.r.o.

Naše společnost provozuje akreditovanou zkušební laboratoř. Ta provádí zkoušení asfaltů, asfaltových směsí, kameniva, zemin a konstrukčních vrstev vozovek a další s tím související činnosti. Dále provádíme diagnostiky stávajících konstrukcí vozovek, zpracování kontrolních a zkušebních plánů staveb a technické poradenství na stavbách.

EGF, spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektové činnosti - urbanismus, architektura, interiéry. Zabýváme se poradenskou, inženýrskou a investorskou činností, realizacemi staveb, zajišťujeme energetické audity, průkazy energetické náročnosti budov, prohlídky kotlů apod. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškoleni a disponují různými certifikáty a osvědčeními. Řešíme požadavky klientů po celém území ČR.