• Detail firmy

JUZO BYSTRÉ s.r.o.

Adresa

Moravská 398
569 92 Bystré u Poličky

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48168131
DIČ:  CZ48168131
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Dřevěné obaly

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 741 664
Mobil: +420 605 267 841
E-mail: infobystre@worldonline.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Mládek - Jednatel

p. Kašpar

Lubomír Kříž - Jednatel

Další firmy v oboru

ZHT Group s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu plastových nástaveb hasičských a speciálních vozidel, plovoucích čerpadel AMPHIBIO a dalších speciálních plastových výrobků. Zajišťujeme CNC zpracování a obrábění plastů a dřeva či CNC formátování dřeva.

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.