• Detail firmy

Madel CZ spol. s. r. o.

Adresa

Říčanská 13
635 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60725834
DIČ:  CZ60725834
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Dovozy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 511 145 749
Mobil: +420 734 671 390
E-mail: madel@madel.cz
WWW: www.madel.cz

Kontaktní osoba

MUDr. Pavel Roubalík - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

WOMANKA

Společnost se věnuje prodeji prostředků pro krásu, zdraví a vitalitu. Každý z Vás si u nás najde produkt, který mu bude vyhovovat přímo na jeho pokožku. Nakoupíte u nás omlazující kosmetiku, živý kolagen, liftingové masky, přípravky na zuby i na nehty. Velký výběr v různých značkách kosmetiky. Navštivte náš firemní e-shop a podívejte se na naši nabídku sami. Budeme se snažit Vám ve všem pomoci.

Saxos cz s.r.o.

Jsme výhradním dovozcem absolutní novinky v ČR a SR ve světě limonád LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE. Kofeinová limonáda 3.0 obsahuje pouze přírodní guaranu a z 99,99 % ji tvoří organické látky. Osvěžující příchuť máty, limetky a citronu si okamžitě získá vaše chuťové buňky. MINTANINE je svým složením a chutí vhodná alternativa ke klasickým energetickým nápojům. Patentováno a vyráběno v Německu .

MEUS s.r.o.

Specializujeme se na zaměstnávání kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníků do strojírenského odvětví. Pracovníky dle Vašeho zadání vyhledáme, zaměstnáme v pracovněprávním vztahu a vyšleme na Vámi určené pracoviště.