• Detail firmy

SPRESO s.r.o.

Adresa

Sportovní 317
798 12 Kralice na Hané

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25521250
DIČ:  CZ25521250

Výrobky, činnosti

Rekultivace skládek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 369 138
Telefon: +420 582 368 882
Fax: +420 582 331 917
E-mail: spreso@mbox.vol.cz
WWW: www.spreso.cz

Kontaktní osoba

Eduard Sotorník - Jednatel

Josef Koláček - Jednatel

Vratislav Koláček - Jednatel

Anežka Koláčková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CZECH ETIMEX s.r.o.

Naše společnost ETIMEX je vedoucím dodavatelem vyfukovaných plastových systémů pro rozvod vody a vzduchu ve vybraných oblastech trhu v Evropě a severní Americe. Vyvíjíme a vyrábíme inovační produkty v optimální kvalitě. Zajišťujeme kompletní řešení. Dostanete tak z jedné ruky vše od nápadu až po hotový plastový nebo pryžový díl. To vše v jakémkoli požadovaném množství.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.