• Detail firmy

PROKOS s. r. o.

Základní popis

Jsme moderní více značkový servis, který nabízí spolehlivé a rychlé služby. Disponujeme autoservisem, klempírnou, autolakovnou i pneuservisem.

Adresa

Papírenská 1
166 11 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25117912
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Autopůjčovny

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 387 448
Fax: +420 220 303 493

Kontaktní osoba

Martin Procházka - Jednatel

Mobil: +420 737 236 991

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Lekič

Zajišťujeme služby autoservisu a pneuservisu v Praze 10 - Vršovicích. Provádíme opravy vozidel všech značek, výměny výfuků, brzd, olejů a filtrů, kontroly tlumičů, diagnostiku elektronických systémů (BOSCH, TEXA), opravy pneu a duší, přezouvání. Prodáváme náhradní autodíly, dále pak pneu všech značek, hliníkové i plechové disky. Pneumatiky a disky Vám v případě zájmu rovněž uskladníme.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

Miroslav Svoboda

Nabízíme kompletní služby pneuservisu. Zajišťujeme prodej, montáž a opravy pneumatik na osobní a užitková vozidla, prodej ALU a plechových disků, vyvažování kol a huštění dusíkem.