• Detail firmy

AGENTURA DOMOV - MILUŠE KONDRÁTOVÁ

Základní popis

Pravidelný a jednorázový úklid pro domácnost, haly, kanceláře, firmy a společné prostory, po malování a stavebních pracích. Mytí oken a výloh. Praní i mandlování prádla, čištění koberců, čalounění a interiérů automobilů.

Adresa

Sluneční 47
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61733458
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Úklidové práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 309 366
Mobil: +420 603 923 030
Další firmy v oboru

Mgr. Zdeněk DVOŘÁK

Zajišťujeme řezání, tvarování a konečnou úpravu ozdobného a stavebního přírodního kamene. Dovážíme žulové deskoviny, kterou zpracováváme pro velkoodběratele i maloodběratele. Vyrábíme a prodáváme pomníky, pomníkové díly, dlažby, náhrobní doplňky a zahradní architekturu.

MAXX TOP, s.r.o.

Nabízíme pravidelné úklidy kanceláří, administrativních budov, bytů a komerčních objektů. Provádíme jednorázové předkolaudační úklidy budov, bytů a staveb, provádíme čistící práce ve výškách. Dodáváme pracovní síly ve stavebnictví. Působíme v rámci celé České republiky.

MARIAN VLK, s.r.o.

Zajišťujeme výškové práce s využitím horolezecké techniky a průmyslového lezectví. Provádíme nátěry střech, fasád, komínů, konstrukcí a výškových objektů. Provádíme údržbu a čištění průmyslových hal, mytí oken a další. Pořádáme horolezecké kurzy a provozujeme prodejnu HANNAH s outdoorovými potřebami v Jihlavě.