• Detail firmy

RIWAX spol. s r.o.

Základní popis

Dodavatel čistících prostředků pro ruční mytí vozidel.

Adresa

Kralupská 2/47
161 00 Praha 6 - Ruzyně

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61466417
DIČ:  CZ61466417
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Saponáty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 316 712
E-mail: info@riwax.cz
WWW: www.riwax.cz

Kontaktní osoba

Ivan Kuda - Jednatel

Mobil: +420 602 235 152
Další firmy v oboru

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

CHI Beauty s.r.o.

Naše společnost je zaměřena na prodej vlasové kosmetiky amerického výrobce Farouk Systems. Díky inovacím, vycházejících z poznatků výzkumů NASA a vývoje popředních amerických technologií AAT (Advanced American Technology) může nabídnout svým klientům skutečně unikátní produkty, které společnost odlišují od ostatních výrobců. Kosmetika neobsahuje v dnešní době často propagované sulfáty a parabeny.