• Detail firmy

AQUA - MARINE s.r.o.

Základní popis

Prodej plachetnic, motorových a nafukovacích člunů. Výroba říčních lodí a plavidel pro půjčovny.

Adresa

Nové Dvory 21
262 03 Nový Knín

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25073214

Výrobky, činnosti

Jachty

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 319 737
Fax: +420 318 543 708
E-mail: aqua.marine@tiscali.cz
WWW: www.aqua-marine.cz

Kontaktní osoba

Josef Hlaváček

Další firmy v oboru

SALTEN s.r.o.

Výrobní, technologické a konstrukční znalosti nám umožňují výrobu zařízení od dělení materiálu až po mechanickou, hydraulickou a elektrickou montáž včetně testování v areálu společnosti. Naší obchodní partneři tak mohou využívat unikátní možnost dodávky hotových testovaných zařízení přímo do místa určení jejich zákazníků.

Yachtboom s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hausbótů nebo-li obytných plavidel dle projektové dokumentace schválené Státní plavební správou Praha. Hlavními díly hausbótů je lodní těleso, které může být jednotrupé nebo vícetrupé a nástavba, jejíž opláštění je řešeno palubkami u klasických hausbótů či kompozity u hausbótů moderních. Nabízíme hausbóty tří řad: Traweller YB27, Traweller YB35, Traweller YB classic.

Jihočeská plavební společnost - David MACHART

Nabízíme služby Jihočeské plavební společnosti - David MACHART. Zajišťujeme pravidelné vyhlídkové plavby, pravidelnou lodní dopravu, opravy a servis lodí, uskladnění lodí, přepravu lodí, stavbu replik plavbyschopných dřevěných historických replik a samozřejmě v neposlední řadě lodní školu - kapitánské zkoušky, ověřování praktických dovedností a další.