• Detail firmy

KOVO RYBKA s.r.o.

Základní popis

Nabízíme přesné třískové obrábění rotačních i nerotačních dílců ze všech různých druhů materiálů, včetně speciálních technických plastů a kovových slitin. Naší největší předností je dosažení výborného poměru cena - kvalita.

Adresa

Ústecká 23
561 17 Dlouhá Třebová

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25959646
DIČ:  CZ25959646

Výrobky, činnosti

Obrábění na CNC strojích

Kontaktní údaje

Telefon: +420 465 586 052
Mobil: +420 602 623 898
Fax: +420 465 586 306
E-mail: info@kovorybka.cz
WWW: www.kovorybka.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Rybka

Další firmy v oboru

Ivo Horák - SVH

Specializujeme se na strojírenskou výrobu, zpracování plechů a profilů, zakázkovou kovovýrobu a zámečnictví. Provádíme svařování hliníku, nerezu a oceli. Zajišťujeme dělení materiálu laserem a vodním paprskem.

KVINTAS s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou ocelových přírub. Příruby vyrábíme také dle dodané dokumentace nebo opracováváme zákazníkem dodaných polotovarů. Vše o naší výrobě a službách naleznete na našich internetových stránkách.

MSYM s.r.o.

Specializujeme se na kovoobrábění a kovovýrobu. Nabízíme laserové pálení plechů, řezání laserem, vysekávání plechu, ohraňování plechů nebo svařování konstrukcí. Realizujeme soustružení, práci na CNC ohýbačce trubek, lisování plechu a další práce na CNC strojích. Zaměřujeme se na velkou sériovou výrobu, ale i kusové zakázky - vždy dle požadavku zákazníka.