• Detail firmy

KAMENCENTRUM s. r. o.

Základní popis

Dovoz kamenických výrobků z Řecka a Itálie, mramoru, žuly i travertinu. Výroba atypických výrobků. Dodávka výrobků z pískovce či štípaných břidlic.

Adresa

M. R. Štefánika 318/1
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60774924
DIČ:  CZ60774924
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Mramor mletý a drcený

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 879 993
E-mail: kamencentrum@seznam.cz
WWW: www.kamencentrum.com

Kontaktní osoba

Athanasios Parlapanis - Jednatel

Mobil: +420 739 879 993

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.

TRANS-KOP Agnieszka Stradomska

Společnost Trans-Kop byla založena v roce 2005 v Sandomierz. Pouze s jedním traktorbagr byla omezena činnost společnosti. V průběhu let a každého zákazníka s našimi službami spokojeni, společnost rozšířila v mnoha ohledech. V současné době je naše flotila se skládá z nákladní automobily, bagry, nakladače, bagry aktiv. Existuje vysoká zážitek.

DAHA NEHVIZDY s.r.o.

Specializujeme se na hrubou i ušlechtilou kamenickou výrobu. Zabýváme se výrobou deskoviny na zakázku. Zhotovujeme kamenné parapety, kamenné žulové desky, obklady schodišťových stupňů, kamenné náhrobky, urnové pomníky, hrobky, kamenné fasádní obklady, výrobky ze žuly apod. Provádíme i povrchové úpravy kamene - řezání, broušení, leštění, opalování, tryskání aj.