• Detail firmy

Jan Mydlář Truhlářství DELTA - nábytek

Základní popis

Nábytek z masivu – ložnice, kuchyně, jídelny; kombinace lamino a masiv; nábytek z lamina; vnitřní a vchodové dveře; schodiště, schodišťové prvky; truhlářské kolíčky (týble); výdřevy do beden pro ovocnáře; další truhlářská výroba.

Adresa

Ohnišťany 58
503 54 Ohnišťany

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65720938
DIČ:  CZ5503021029
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  10
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nábytek

Nábytek z masivu i z lamina - kuchyně, ložnice, stoly, židle, postele, zrcadla, kusový nábytek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 486 009
E-mail: delta.nabytek@seznam.cz
WWW: www.volny.cz/delta.nabytek

Kontaktní osoba

Jan Mydlář - Majitel

Další firmy v oboru

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.