• Detail firmy

PESTO spol. s r.o.

Adresa

Čelakovského 2151
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15529509
DIČ:  CZ15529509
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Výrobní technologie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 339 693
Fax: +420 573 343 139
E-mail: pesto.plast@worldonline.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Kalina - Majitel, Jednatel

Ing. Zdeněk Hofírek - Majitel, Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BOSTEC s.r.o.

Zabýváme se opravami vícevřetenových automatů. Rovněž pak prodejem a servisem těchto strojů, náhradních dílů a příslušenství. Vyrábíme náhradní díly a příslušenství pro vybrané druhy těchto strojů. Nepodceňujte seřízení strojů. Právě u vícevřetenových automatů, (ale nejenom u nich) je důležité dobré seřízení. Společnost BOSTEC proto nabízí možnost seřízení strojů na požadovanou technologii.

G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Specializujeme se na montáž, servis a údržbu vulkanizačních lisů a strojních zařízení. Zajišťujeme generální opravy, software pro řízení vulkanizačních lisů a rovněž stěhování strojů. Na vývoji nových vulkanizačních lisů spolupracujeme s tradičními českými výrobci. Naše společnost působí na trhu již od roku 1996, v současné době máme cca 50 zaměstnanců. Spokojený zákazník je naší prioritou.

Chuděj, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu lineárních žlabů, kanalizačních, podlahových a střešních vpustí a plastových příchytek pro vedení potrubí, příchytek pro podlahové topení apod. Naše produkty splňují normu ČSN EN 1253 a ČSN EN 124 a vyznačují se jednoduchou montáží, vysokou kvalitou a přijatelnou cenou. Zásobujeme nejenom tuzemský trh, ale exportujeme i do zahraničí.