• Detail firmy

PILKINGTON AGR Czech spol. s. r. o.

Základní popis

Vyrábíme skla na osobní a nákladní automobily a autobusová skla. Společnost má dále širokou nabídku čelních skel na veterány, které je možno vyrobit na zakázku. Originální autoskla Pilkington.

Adresa

Vídeňská 744/2
140 00 Praha 4 - Krč

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63990636
DIČ:  CZ63990636
Rok založení:  1995

Výrobky, činnosti

Autoskla

osobní vozy, autobusy, kamiony, VO, MO, montáže

Kontaktní údaje

Fax: +420 241 470 827
Fax: +420 241 001 289
E-mail: obchod@pilkington.cz
WWW: www.pilkington.com

Kontaktní osoba

Marek Adamčík - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Autoservis - Ešpandr Praha 10

Autoservis, mechanické práce na osobních vozech, příprava a vyřízení STK+emise, diagnostika, pneuservis, klempířské práce, autosklo, alarmy, Defend-lock, opravy havarovaných vozidel na pojišťovnu, náhradní vozy, přestavby vozidel na bio Ethanol E85 - jezdíte levněji od 25,5 Kč za 1 litr.

SUVIK s.r.o.

Zabýváme se vším, co se týká servisu automobilů. Provádíme opravy, běžnou údržbu, lakování, pneuservis, diagnostiku, servis a opravy automatických převodovek. Na opravu automatické převodovky poskytujeme roční záruku. Je-li cena opravy auta vyšší než 3000,- Kč (bez náhradních dílů), nabízíme umytí auta zdarma.

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.