• Detail firmy

KRÁLOVEC - TIR, spol. s r.o.

Adresa

Tovární 621
356 01 Sokolov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64361985
DIČ:  CZ64361985
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Poradenství o likvidaci a konkurzu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 352 603 121
Telefon: +420 352 603 122
E-mail: kralovectir@volny.cz

Kontaktní osoba

Iveta Královcová - Jednatel

Jiří Královec - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Razima

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti účetní a daňové agendy. Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence, zpracování účetních závěrek, vedení mzdové a personální agendy, zpracování podkladů k daňovým přiznáním, kompletní analýzy hospodaření firem, služby zastupování klientů, ekonomické poradenství i odborné účetní poradenství.

František Uher

Poskytujeme komplexní služby v oblasti BOZP. Zajišťujeme školení BOZP, služby koordinátora BOZP, revize tlakových a zdvihacích technických zařízení, technické prohlídky manipulačních vozíků atd. V rámci naší činnosti vytváříme rovněž firemní předpisy a dokumentace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Jihočeská plavební společnost - David MACHART

Nabízíme služby Jihočeské plavební společnosti - David MACHART. Zajišťujeme pravidelné vyhlídkové plavby, pravidelnou lodní dopravu, opravy a servis lodí, uskladnění lodí, přepravu lodí, stavbu replik plavbyschopných dřevěných historických replik a samozřejmě v neposlední řadě lodní školu - kapitánské zkoušky, ověřování praktických dovedností a další.