• Detail firmy

Ivana Bílková RYTECTVÍ

Základní popis

Naše firma působí již od roku 2000. Zhotovujeme razidla pro ražení do kovů, kůže, vypalovadla, pečetidla, raznice. do datumovacích zařízení balících strojů, raznice pro slepotisk a jiná speciální razidla.

Adresa

Horní 1167
582 91 Světlá nad Sázavou

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45953180
DIČ:  CZ6356051614

Výrobky, činnosti

Kovorytectví

- logo ryté či pískované na firemní předměty, firemní štíty, jmenovky na dveře, poháry, speciální razidla do kovu a kůže, monogramy, věnování, pečetidla, rytí zbraní a jiné rytiny na přání, atypické rytiny, výroba kovových a mosazných liter (do tiskáren balicích strojů)

Kontaktní údaje

E-mail: ivanabilkova.rytectvi@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ivana Bílková

Telefon: +420 605 227 958
E-mail: Bilkova.rytectvi@seznam.cz
Další firmy v oboru

AMIT Svar s.r.o.

Zabýváme se svařováním nerezových ocelí, Al slitin a ušlechtilých ocelí. Svařujeme různé nádrže, vany na chemikálie a potraviny, konstrukce pro stroje a další zařízení.

TechnoCon s.r.o.

Naše společnost zajišťuje konstrukci, výrobu a dodávky přípravků pro svářecí roboty, automaty a ruční svařování. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy, včetně realizovaných zakázek.

TOPTHERM, s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je kovoobrábění a povrchové úpravy kovů. Provádíme CNC obrábění, soustružení, frézování, svařování, lisování plechů do tloušťky 0,8 (tonáž lisů 400 t tažné síly), drátové řezání a povrchové úpravy, jako je lakování, omílání či kalení. Vyrábíme nástroje na zakázku. Většinu našich produktů vyvážíme do zemí EU, některé naše výrobky naleznete i v Austrálii.