• Detail firmy

LM METAL LIFT s.r.o.

Základní popis

Dodáváme výtahové díly, výtahové komponenty, dveře a omezovače rychlosti. Nabízíme zachycovače, lana, vodítka. Prodáváme výrobky různých firem.

Adresa

Skladová 35
301 21 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46882383
DIČ:  CZ46882383

Výrobky, činnosti

Prodej a výroba výtahových komponentů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 441 441
Telefon: +420 377 449 833
Fax: +420 377 449 833
E-mail: metallift@metallift.cz
WWW: www.metalift.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Kobylák - Jednatel

Mobil: +420 777 780 203
E-mail: kobylak@metallift.cz
Další firmy v oboru

HOZ Holub s.r.o.

Naše firma nabízí pronájem stavebních strojů (stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky). Součástí našich služeb je i montáž, opravy, servis a revizní zkoušky zdvihacích zařízení. Dále Vám nabízíme stavební zámečnictví. Máme moderně vybavené zámečnické dílny a všem našim klientům vyrobíme produkty na míru. Mezi naše nejčastější zámečnické práce patří kovovýroba na zakázku.

Miroslav Navrátil

Zajišťujeme montáž, kompletní servis a pronájem kvalitních stavebních výtahů GEDA německé výroby, určených jak pro přepravu materiálu, tak i pro přepravu materiálu a osob. Stavební výtahy GEDA splňují náročné normy EU a jsou schváleny a certifikovány pro provoz v ČR. Využití nacházejí především na stavbách, při rekonstrukcích, opravách střech a fasád domů. Jejich předností je úspora času a peněz.

Výtahy Filipčík

Naše společnost nabízí dodávku, montáž, servis a revize výtahů. Dodáváme nové výtahy všech značek s konečnou povrchovou úpravou dle přání zákazníka. Provádíme částečné i kompletní renovace. Vhodné pro modernizace výtahů staršího data. Ke každému výtahu poskytujeme záruční servis. Individuálně sjednáváme i pozáruční servis. Servis a revize výtahů provádíme i u výtahů dodaných jiným dodavatelem.