• Detail firmy

LUMIRA - Radek Pertlík

Základní popis

Nabízím elektrické, pneumatické a akumulátorové nářadí, měřidla, garážovou techniku, svěráky a čerpadla. V sortimentu naleznete nůžky na živý plot...

Adresa

Masarykova 226
250 88 Čelákovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43741673

Výrobky, činnosti

Drogerie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 552 076
WWW: www.lumiraobchod.cz/eshop/

Kontaktní osoba

Radek Pertlík - Ředitel

Mobil: +420 605 352 387
Další firmy v oboru

Pavel Kejla

Specializujeme se na oblast svařovací techniky. Zajišťujeme prodej svařovacích strojů a zařízení včetně veškerého příslušenství. Nabízíme hořáky, řezné, brusné a lamelové kotouče, svařovací kabely, ochranné svařovací pomůcky a mnoho jiného. Naše služby zahrnují rovněž opravy a záruční i pozáruční servis svářeček či odborné poradenství k námi nabízenému zboží. Neváhejte nás kontaktovat!

ROCKTECH, s.r.o.

Rocktech, s.r.o. je společnost, která se od r. 1993 zabývá dodávkami strojů, nástrojů a zařízení pro vrtání a dobývání hornin, pro vrtací práce v pozemním i podzemním stavebnictví, jakož i techniky pro řadu souvisejících činnosti.

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.