• Detail firmy

IIS TÁBOR s.r.o.

Základní popis

Od svého založení se zabýváme tvorbou původního programového vybavení pro integrovaný ekonomický informační systém evidovaný pod obchodní značkou IIS Ekonom ®.

Adresa

Bílkova 1003/4
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43832831
DIČ:  CZ43832831
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  20
  • Služby

Výrobky, činnosti

CRP

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 791 910
E-mail: iistabor@iistabor.cz
WWW: www.iistabor.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Novotný - Jednatel

Mobil: +420 603 801 214

Jana Plášilová - Jednatel

Další firmy v oboru

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

ArrowSys s.r.o.

Specializujeme se na vývoj software a ekonomických systémů. Zajišťujeme odpovídající hardware včetně zaškolení, online 24h podpory, konzultace a servisu. Dodáváme systémy pro elektronickou evidenci tržeb. Zabezpečíme zřízení jakéhokoliv certifikátu z nabídky I.CA pro efektivní a důvěryhodnou elektronickou komunikaci s úřady státní správy.

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.