• Detail firmy

FLOBB - BELZA FRANTIŠEK

Základní popis

Prodáváme elektrické nářadí DeWalt,BLACK&DECKER,Bosch,Makita,kompresory SCHNEIDER. Nabízíme ruční nářadí Cromwell,Wera, kompletní sortiment brusiva Lukas, Alico, CARBORUNDUM, Starcke. Dodáváme diamantové kotouče Heger, vrtáky Hawera.

Adresa

Kosova Hora 311
264 01 Sedlčany

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43137253
DIČ:  CZ5501231626
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nářadí, nástroje, brusivo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 822 307
Mobil: +420 603 913 693
E-mail: flobb@volny.cz
WWW: www.flobb.eu

Kontaktní osoba

Ing. František Belza - Majitel

Mobil: +420 603 913 693

Ondřej Belza

Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

Petr Rubeš

Specializací firmy je zámečnická výroba a kovoobrábění. Provádíme frézování, soustružení, vrtání, broušení, svařování. Realizujeme i složitější zakázky, jako je např.: zdravotnická a filmová technika ze speciálních materiálů, nosné vozíky pro diagnostické kamery, inseminační přístroje apod. Garantujeme kvalitní a přesnou práci. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou.