• Detail firmy

EASY FLY, PARAGLIDING, s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na výrobu “freestajlových kajtů” s uzavřenou náběžnou hranou. Díky této technologii je kajt plnohodnotně využitelný i na vodě. EASY FLY se orientuje na prodej a kompletní servis paraglidingového vybavení švýcar.značky ADVANCE.

Adresa

Svatoplukova 48
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46960767

Výrobky, činnosti

Sportovní oblečení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 331 074
Mobil: +420 603 324 047
Mobil: +420 605 266 822
E-mail: danuse.b@easyfly.cz
E-mail: lubomir.s@easyfly.cz
WWW: www.easyfly.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Sovíček

Další firmy v oboru

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.

Miluše Hrubá - SWIM - RELAX

Zabýváme se prodejem plaveckého vybavení. Nabízíme široký sortiment plavek, plaveckých brýlí, čepic a ploutví. Dále prodáváme plavecké a tréninkové pomůcky a další potřeby pro plavání, např. plážovou obuv, batohy, tašky, ručníky a mnoho jiného. Nakupovat můžete v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází v Praze 4 - Podolí, v areálu plaveckého stadionu. Otevřeno máme denně.

REDNO Šumava, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem lepené celokožené dámské a pánské obuvi. Nabízíme curlingovou, střeleckou, zimní, letní, celoroční a pracovní obuv. Obuv je ručně šitá, kožená a vyrobená na zakázku za velmi příznivé ceny. Naše výrobky dodáváme v úplném velikostním sortimentu nebo jednotlivě dle čísla.