• Detail firmy

EASY FLY, PARAGLIDING, s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na výrobu “freestajlových kajtů” s uzavřenou náběžnou hranou. Díky této technologii je kajt plnohodnotně využitelný i na vodě. EASY FLY se orientuje na prodej a kompletní servis paraglidingového vybavení švýcar.značky ADVANCE.

Adresa

Svatoplukova 48
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46960767

Výrobky, činnosti

Sportovní oblečení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 331 074
Mobil: +420 605 266 822
Mobil: +420 603 324 047
E-mail: danuse.b@easyfly.cz
E-mail: lubomir.s@easyfly.cz
WWW: www.easyfly.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Sovíček

Další firmy v oboru

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.

Zdeněk Hrubý - HC compact

Specializujeme se na výrobu a prodej vybavení pro fitness, aerobic a domácí posilovny. Dodáváme rovněž vybavení do nemocnic a rehabilitačních zařízení. Jsme autorizovaným prvním a největším prodejcem společnosti KETTLER v ČR. Na zboží poskytujeme 3-letou záruku včetně záručního a pozáručního servisu u zákazníka. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy

Naše společnost zajišťuje šití ve mzdě. Zaměřujeme se především na šití lehké dámské konfekce, pracovních a sportovních oděvů, spodního prádla, textilních doplňků, ať již pro automobilový průmysl nebo pro zdravotnictví, různých tašek, vaků, obalů, ale i reklamních výrobků vč. výšivek a potisku. Naši zákazníci jsou jak z ČR, tak i z Německa a Rakouska. Kompletní sortiment je na našich www.