• Detail firmy

Dagmar Voláková - VITRÁŽE

Adresa

Staré Hrady - Milkovice 55
507 23 Libáň

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12541982
DIČ:  CZ6661181659
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Restaurování starých budov

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 539 492
Mobil: +420 603 517 685
WWW: www.sweb.cz/starehradyvitraze

Kontaktní osoba

Dagmar Voláková - Majitel

Další firmy v oboru

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

INTERPROJEKT s.r.o.

Společnost zajišťuje projekční a inženýrskou činnost. Nabízíme Vám technický dozor investora a různé druhy staveb. Mezi naši nabídku staveb patří například stavby městských infrastruktur, vodohospodářské a další. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace k tomu, co Vás zajímá.