• Detail firmy

ELKOMPLEX s.r.o.

Základní popis

Prodáváme elektroinstalační materiál. Nabízíme svítidla, rozvaděče a elektrospotřebiče.

Adresa

Husovo nám. 489
548 01 Ledeč nad Sázavou

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25274775

Výrobky, činnosti

Pracovní oděvy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 569 726 025
Mobil: +420 602 252 365
E-mail: elkomplex@seznam.cz
WWW: www.elkomplex.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Kouba - Jednatel

Další firmy v oboru

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

Ing. Stanislav Jakoubek - textilní výroba a prodej

Specializujeme se na výrobu lůžkovin. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej froté a bambusových prostěradel, hotelových prostěradel i v atypickém provedení a rozměrech, prošívaných dek a polštářů, županů, ložního prádla, jersey prostěradel, klasických bavlněných tkaných prostěradel a mnoho dalšího.

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.