• Detail firmy

AITEC s. r. o.

Základní popis

Vyrábíme kompletní zařízení pro povrchové úpravy, zneškodňovací a neutralizační stanice, automatizace řídícími systémy, vizualizace procesů, atd.

Adresa

U Schodů 122/5
190 00 Praha 9 - Hrdlořezy

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25273892
DIČ:  CZ25273892
Rok založení:  1997
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Galvanické zařízení

Dodáváme a vyrábíme: galvanické linky, neutralizační stanice, systémy ASŘ včetně software, vizualizace technologických procesů. Vlastní výroba nám umožňuje co nejrychleji reagovat na výrobu van, nádrží, dopravníků a ostatního příslušenství.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 567 060
Mobil: +420 777 320 140
E-mail: pavel.novak@aitec.cz
E-mail: aitec@aitec.cz
WWW: www.aitec.cz

Kontaktní osoba

Milan Vodehnal - Jednatel

E-mail: milan.vodehnal@aitec.cz

Pavel Novák

Mobil: +420 777 320 140
E-mail: pavel.novak@aitec.cz
Další firmy v oboru

GALVANIKA FIALA

Provádíme povrchové úpravy kovových součástek zinkováním a chromátováním. Nabízíme zinkování se silnovrstvou pasivací a poniklovaní kovů. Naší novinkou je chemické niklování. Zajišťujeme výrobu jak pro průmysl, tak i pro jednotlivce, realizujeme i malé zakázky. Disponujeme moderním technickým vybavením včetně špičkových zkušebních zařízení a měřících přístrojů.

Stabilplastik spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej přepravních palet, výrobků z recyklovaného plastu a mobilních silničních svodidel. Palety lze i pronajmout. Provádíme bezplatnou likvidaci plastových odpadů. Sídlíme v Měšicích u Prahy.

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.