• Detail firmy

TRUMM TRUHLÁŘSTVÍ - MLYNÁŘ MIROSLAV

Základní popis

Firma TRUMM Vám nabízí okna typu EURO, balkónové dveře typ EURO, špaletová okna, repliky oken, atypická okna, vchodové dveře,interiérové dveře, schodiště, lepený program (spárovka, stavební hranol - venkovní D4, vnitřní D3), plastová okna a dveře.

Adresa

Stěžov 1
261 01 Milín

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18617590
DIČ:  CZ6503251095
Rok založení:  1990
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Eurookna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 691 620
Mobil: +420 777 776 402
Fax: +420 318 691 669
E-mail: info@trumm.cz
WWW: www.trumm.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Mlynář

Luboš Voříšek

Další firmy v oboru

Jiří Chadima

Provádíme stavební zámečnictví. Zabýváme se výrobou vrat, samonosných bran s pojezdem, otočných bran včetně pohonu, ocelových a kovových konstrukcí, interiérového a exteriérového schodiště, skladových regálů a polic. Poskytujeme zámečnické práce na zakázku. Objednejte si u nás i revizní práce. Spokojenost našich zákazníků je našim cílem, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně.

Ivan Horváth

Specializujeme se na klempířské práce - realizujeme okapní systémy, oplechování komínů a štítů, vložkování komínů k plynospotřebičům, montáž okenních parapetů, zajišťujeme výškové práce pomocí lanové techniky. Dále nabízíme pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce, provádíme nátěry střech. Věnujeme se rovněž leštění barevných kovů a svařování AL slitin a nerezu.

EFB s.r.o.

Zaměřujeme se na dovoz a prodej luxusního dveřního a okenního kování. Poskytujeme také poradenství pro architekty a projektanty v oblasti stavebního kování. Naše produkty jsou vhodné pro všechny typy projektů - byty, kanceláře a další objekty s vysokými nároky na kvalitu a užitnou hodnotu.